Müdür Yardımcısı Fettah ÖDÜN
22 Mart 2022

Fettah Ödün.jpeg

1993 Mardin doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Mardinde tamamlamıştır. 2013 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal Sağlık Mesleki Yüksek Okulu Tıbbi Sekreterlik bölümünden, 2018 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur.
          Çalışma hayatına 2013 yılında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Döner Sermaye Ek ödeme Biriminde başlamış, daha sonra Maaş Mutemetliği ve Ek Ödeme Mutemetliği Birimleri Birim Sorumluluğu, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı -2 ‘de EKOBS Ek ödeme Koordinatörlüğü, ardından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığı Mali Hizmetler birimi, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı – 2 Finansal Analiz ve Faturalandırma Biriminde görev aldıktan sonra 2021 yılı kasım ayı itibari ile Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi E.A.H ‘de idari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 
            Kendisi, 2018-2021 yılları arasında Ek Ödeme Bordro Sistemi (EKOBS) , 209 sayılı Kanun uygulamaları ile ilgili birçok eğitime katılmış aldığı eğitimler sonucunda İstanbul genelinde eğitim vermiş, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünce Mutemetlik Denetimi ve Muhasebe Birimleri ( Saymanlık ) denetimlerinde görev almaktadır.
   Mesleği ile ilgili 3 teşekkür belgesi almış, Microsoft Office programlarını iyi derece kullanmaktadır. 
 Evli ve 1 çocuk babasıdır.